_R3A4313

Birincil Amacımız Aile Memnuniyeti!

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi bünyesinde kurulan, alanında deneyimli, akademik kadro ile çalışan Tüp Bebek Merkezi’nin misyonu, yüksek memnuniyet esası temelinde, bebek sahibi olmak isteyen tüm hastalara, en gelişmiş teknolojik tedavi yöntemleriyle, başarı odaklı, kusursuz hizmet vermektir.

 

 

 

_R3A4247

Dünya Genelinde Uygulanmakta Olan Tedavi Yöntemleri, Uluslararası Standartların Çok Üzerinde Başarı Oranlarıyla Merkezimizde!

Uluslararası standartların çok üzerinde başarı oranlarıyla verdiğimiz hizmetlerimiz dahilinde bir çok tedavi yöntemi bulunmaktadır.  Yumurta bağışı, sperm bağışı, embriyo bağışı, cinsiyet seçimi, yumurta dondurma ve embriyo dondurma gibi daha birçok tedavi yöntemlerinden faydalanmak için  Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’ne başvurabilirsiniz.

Tüm güncel bilimsel bilgiler ve yenilikler birçok merkezden farklı olarak yakından takip edilmekte, dünya ile aynı anda merkezimizde uygulanmaktadır.

Çocuk Sahibi Olmak için Sizleri Merkezimize Bekliyoruz

Çocuk sahibi olamıyorsanız, problemi saptamak amacıyla, Tüp Bebek Merkezi’mize başvurabilirsiniz. Problem tarafımızca tespit edildikten sonra gerekli tetkik ve tedavi yöntemleri detaylı şekilde raporlanmakta ve hastalarımızın onayı ile titizlikle uygulanmaktadır.  Merkezimize, tüp bebek tedavisi için yurtiçinden, Türkiye’den ve 3. Dünya ülkelerinden hastalar başvurmaktadır.

_R3A4279

Bilgilerin Gizliliği

Bilgilerin gizliliği konusuna son derece titizlikle çalışan merkezimizde, size ait tıbbi bilgiler yüzde yüz gizlilikle saklanmaktadır.  Gerek donörlerin, gerekse donasyon tedavisi yapılan hastaların gelecekte herhangi bir bilgi açığına maruz kalmaması için gerekli olan tüm yasal altyapı oluşturulmuştur.  Bu anlamda, donörlerin ya da çiftlerin hiçbir şekilde birbirine ulaşması mümkün değildir.

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, KKTC’nin üniversite hastanesi bünyesindeki tek tüp bebek ünitesi olma özelliğindedir.